Wdrożenie telefonii VOIP

Telefonia internetowa i połączenia alarmowe – Istnieje więcej komplikacji, ponieważ IP umożliwia dużą mobilność. Na przykład, połączenie szerokopasmowe mogą być wykorzystywane do wybierania wirtualnej sieci prywatnej , która jest własnością pracodawcy. Kiedy to się stanie, adres IP wykorzystywane będą należały do zakresu pracodawcy, a nie adres ISP, więc to może być wiele kilometrów, a nawet w innym kraju. Aby zapewnić inny przykład: jeśli transmisji danych jest używana, np. telefonu komórkowego 3G lub bezprzewodowy adapter USB łączy szerokopasmowych, a następnie adres IP nie ma żadnego związku z jakąkolwiek fizyczną lokalizację, ponieważ użytkownika mobilnego można wszędzie tam, gdzie nie ma zasięgu sieci, nawet w roamingu za pośrednictwem innej firmy komórkowej.

W skrócie, nie ma żadnego związku pomiędzy adresem IP i fizyczną lokalizację, więc adres się nie ujawnia żadnych informacji przydatnych dla służb ratowniczych. [ oryginalnych badań? ]

Na poziomie VoIP, telefonu lub bramki może identyfikować się z SIP registrar używając nazwy użytkownika i hasła. Tak więc w tym przypadku Internet Telephony Service Provider ( ISP ) wie, że dany użytkownik jest online, i może dotyczyć konkretnego numeru telefonu do użytkownika. Jednak nie uznaje, w jaki sposób ruch IP został zatrudniony. Ponieważ adres IP się nie musi dostarczania informacji o lokalizacji obecnie, dziś „najlepszych starań” sposobem jest użycie dostępnej bazy danych, aby znaleźć tego użytkownika i adres fizyczny użytkownik wybrał powiązać z numerem telefonu, który wyraźnie niedoskonałe rozwiązanie.

VoIP Enhanced 911 (E911) jest metodą, w którym dostawców usług VoIP w Stanach Zjednoczonych usług pomocy w nagłych wypadkach. VoIP E911 awaryjne powołanie współpracowników system fizyczny adres strony wywołującej numer telefonu zgodnie z wymogami łączności bezprzewodowej i bezpieczeństwa publicznego, ustawy z 1999 roku. Wszyscy dostawcy VoIP, które zapewniają dostęp do publicznej sieci telefonicznej są zobowiązane do wprowadzenia E911, [18] , dla których abonent może zostać obciążony. Udział w E911 nie jest wymagane i klienci mogą zrezygnować z usług E911.

Mankamentem jest to, że VoIP E911 system ratownictwa oparty jest na statyczna tablica. W przeciwieństwie do telefonów komórkowych, jeśli chodzi o położenie E911 połączenia mogą być śledzone za pomocą Assisted GPS lub innych metod, VoIP E911 informacji jest dokładna tylko tak długo, jak abonenci sumienny w zachowaniu ich dane adresowe awaryjne up-to-date. W Stanach Zjednoczonych, łączności bezprzewodowej i bezpieczeństwa publicznego, ustawy z 1999 roku pozostawia ciężar odpowiedzialności na abonentów, a nie dostawców usług, aby ich informacje o sytuacji na bieżąco.

Posted in internet, komputery

Tags: , , , ,