Pozycjonowanie Opole

Przede wszystkim, nie pozwól mi cię zawieść, meta tagi, nie jest „magicznym”, który rakieta witryny do góry wszystkich aukcji, stronę odszukiwania. Są narzędziem, które pomoże Kobiety i mężczyźni poprawić klasyfikacji w wyszukiwarkach, które ich używają. Używaj ich z innymi strategiami marketingowymi pozycjonowanie w celu gromadzenia więcej odsłon.Meta-tags

Kolejną rzeczą do zapamiętania: znakomita większość wyszukiwarek spojrzeć na tekst artykułu na serwisach, jak i tytuł strony. Biorą te dane wyższe znaczenie niż tagów meta. Tak, trzeba w każdej chwili mieć odpowiednie <TITLE> na indywidualnych stronach, i stosownej zawartości w informacji strony. Umożliwi to poprawić swój ranking więcej niż wyłącznie meta tagi sam i pozycjonowanie stron

Co to jest Tag Meta?
Tag meta tag jest ukryte, że mieszka w <HEAD> dokumentu XHTML/PHP. Zastosowany jest do dostarczenia dodatkowych informacji o dokumencie DHTML. Meta tag posiada trzy możliwe attributescontent, http-equiv, andname. Meta tagi w każdym momencie udzielać informacji w pary nazwa / wartość. Thenameandhttp-equivattributes podać dane o nazwie i thecontentprovides informacji wartość. Meta tagi dla pozycjonowania nie mają znacznika zamykającego.

zawartość
Ten atrybut będzie w każdej chwili odnaleźć w dobrze uformowane tag meta. Dostarcza informacji wartość w pary nazwa / wartość. Może to być dowolny prawidłowy ciąg, który powinno się ująć w cudzysłów.

nazwa
Jest to część nazwy para wartości nazw. Możesz użyć dowolnej nazwy, która ma lub że może być przydatna. Niektóre popularne imiona to:

* Słowa kluczowe – wyrazu, które określają, co jest o stronie, zazwyczaj wykorzystywane w wyszukiwarkach
<meta name=”keywords” content=”HTML (albo XML/XLS), HTML/XLS help, meta tags, sites”> internetowej promotion, prez pozycjonowanie

* raport – niedługi opis strony
<meta name=”description” content=”Boost strategii marketingowej z tags”> meta

* Autor – nazwisko autora i w razie konieczności adres e-mail
<meta Kyrnin”> name=”author” content=”Jennifer

* Robotów – włączyć lub wyłączyć indeksowanie poprzez roboty
<meta name=”robots” content=”noindex”>

copyright * – data praw autorskich strony
name=”copyright” <meta content=”August 1999″>

http-equiv
Ten atrybut jest również nazwę dla pary nazwa / wartość, ale jest używany przez serwer w celu włączenia tej pary nazwa / wartość w nagłówku dokumentu MIME przekazany do przeglądarki przed wysłaniem właściwego dokumentu HTML. Niektóre wspólne http-equiv są typy:

* Charset – określa zestaw znaków stosowanych na stronie
<meta http-equiv=”charset” content=”iso-8859-1″>

* Wygasa – w przypadku gdy dokument będzie nieaktualny
<meta http-equiv=”expires” content=”31 99″> grudnia

Odśwież * – określa liczbę sekund, by odświeżyć stronę lub załadować na nową stronę pozycjonowaną
Odśwież stronę co 10 sekund:
<meta http-equiv=”refresh” content=”10″>
Przeładuj do nowej strony po 10 sekundach:
<meta http-equiv=”refresh” content=”10;url=http://webdesign.about.com/”>

Jak korzystać z meta tagów
Meta tagi zawarte są w <HEAD> dokumentu HTML (ang. HyperText Markup Language). Jeżeli już korzystasz z tagów, aby poprawić własną pozycję w wyszukiwarkach, to należy skupić się na raport i wyrazu priorytetowe.

Tag opis
Użyj wyrazu opis opisać to, co jest o stronie. Silników, które wykorzystują będzie dostarczał treści tego znacznika w trakcie wyświetlania listy linków. Przykładowo, jeżeli nie szukaj w About.com, pojawi się raport podany na stronie wyników odszukiwania.

Tag słów priorytetowych
Wyrazu kluczowe pomocy wyszukiwarek – pozycjonowania na kategorie witryny i pozwolić ludziom znaleźć na portalach szybciej. Natomiast większość wyszukiwarki granicach, ile słów zasadniczych meta są widoczne. To jest genialny pomysł, żeby sprawdzić słowa zasadnicze i upewnij się, że są one tak zwięzłe i dokładnie określone, jak to należy możliwe.

Posted in internet, komputery, pozycjonowanie

Tags: , , , ,