poradnik alegro

Słyszałeś o allegro i nie wiesz jak zacząć ? Zaglądnij na www.kupuj-na-allegro.net. Przeczytaj kilka tekstów na temat portalu alegro, jak sprzedawać, jak kupować, czego musimy unikać, jak wykorzystać możliwości portalu. Allegro to targowisko w internecie, które zrzesza miliony urzytkowników, codziennie w serwisie wystawionych jest kilkanaście milionów aukcji kilkuset tysięcy sprzedawców. To największy sklep jakiego nie znajdziesz w żadnym mieście. Ale jest to też skupisko największej liczby nieuczciwych ludzi, którzy czekają na Twoją nieuwagę aby wykorzystać i wyłudzić pieniądze. Dzięki naszemu poradnikowi unikniesz nieprzyjemnych sytuacji i będziesz zadowlony z zakupów. Aktywacja Konta
Allegro wymaga aktywacji naszego nowo założonego konta. W tym celu w pierwszej kolejności logujemy się na naszą skrzynką e-mail, aby sprawdzić wiadomość od alegro i potwierdzić link, który otrzymaliśmy w wiadomości. To pierwszy etap, po którym mamy już możliwość pewnych działań, jednak są pewne ograniczenia w działaniu takiego nieaktywowanego konta.
Drugi etap to pełna aktywacja konta. Może ona się odbyć na dwa sposoby. Pierwszy, tradycyjny od lat dostajemy na adres zamieszkania jaki podaliśmy przy rejestracji list z kodem aktywacyjnym. List przychodzi średnio po tygodniu czasu od rejestracji konta.
Drugi sposób, to przelanie kwoty 1,01 PLN na konto allegro z naszego rachunku bankowego. Rachunek musi być naszą własnością. Jeśli chcemy aktywować konto firmowe to musimy zrobić przelew z konta firmowego. Kwota 1,01 PLN nie jest opłatą i może być zwrócona po 3 dniach na nasze konto, lub przelane na nasze subkonto opłat allegro i być później spożytkowane na rzecz prowizji od sprzedaży.
Druga metoda jest o wiele szybsza i warto z niej korzystać.

Zapraszamy na www.kupuj-na-allegro.net

Posted in internet, komputery

Tags: , , ,