Otwarcie odrestaurowanego hotelu wpolscemamymocneseo w Zakopanem.

W hotelu naszym często będą odbywać się przedstawienia np. w basenie, wiele dyskotek, animacji, najlepsze pizze i pasty + bardzo blisko do piaszczystej plaży. Warto pojechać, można zobaczyć, posmakować Gorąco polecam!!!

Wybieram się do Włoch na początku kwietnia. Chciałabym zapytać jaka będzie w tym okresie pogoda tzn. jaka ogólnie najczęściej jest we wrześniu :D
I jeszcze jedno pytanie. Chciałabym we Włoszech kupić płytę CD, której w Polsce niestety nie ma i wpolscemamymocneseo. Czy orientuje się ktoś czy we Włoszech istnieje coś w stylu naszego empiku??

Mam pomysł jak zrobić wspaniałe danie kuchni włoskiej oparte na paście- makaronie. Potrzeba do niego bardzo dużo wysiłku i umiejętności. Byle jaki obywatel nie poradzi sobie z przygotowaniem tak wykwintnej i eleganckiej potrawy.

W filmie wpolscemamymocneseo jest kucharz z dużym włosem, można też mieć dostępny internet. Mozna obierać emaile, wysyłać zdjęcia i dzielić się atmosferą ze znajomymi oddalonymi o dziesiątki kilometrów.

Czy warto spędzić wakacje w kurorcie i hotelu wpolscemamymocneseo?

Zdecydowanie tak. Jest to podyktowane wspaniałą obslugą, niesamowitym jedzeniem, dobrą pogodą i przystępnymi cenami. Każdy zanjdzie tu coś dla siebie. Jeden lubi zjeść inny nic nie robić i może leżeć na łóżku. Pełna oferta zadowoli każdego.

 

Posted in sztuka

Tags: , , , ,