Obsługa bamańska imprez

Zastanawiasz się nad tym, jak sprawić, żeby Twój wieczór kawerski nie było nudny? Jednakże brakuje  Ci myśli na interesującą, a zarazem zaskakującą atrakcję  dla zaproszonych gości?

O ile tak, to może zainteresuje Cię  drink bar i cafe bar, czyli możliwość wynajęcia barmanów na imprezę z profesjonalnym pokazem barmańskim.

W ogromnej liczbie przypadków są to dwaj profesjonalni barmani, którzy przygotowują kolorowe drinki i koktajle podane w ładnym i odpowiednio dobranym szkle oraz pokazy barmańske (plucie ogniem) z muzyką, które mogą zostać połączone z rzucaniem butelek (flair), Blue Blezer (płonącym drinkiem). Istnieje także sposobność przygotowania przy barze drinków poprzez Ciebie w obecności zaproszonych gości.

 

Skład drinków i koktajli na wieczór kawalerski dobierany jest zgodnie z twoimi oczekiwaniami i potrzebami. Na 100% ta forma przygotowywania i podawania alkoholu odbiega od tradycyjnie „polewanej” wódki na tego rodzaju imprezach.

 

Ceny  tego typu drink barów kształtują się różnie w zależności od czasu pracy, ilości obsługiwanych gości oraz użytego w czasie przyjęcia alkoholu. Spółka barmańska gwarantuje cały sprzęt wraz ze stołem barmańskim. Często koszt jej wynajęcia zaczyna się od kilkuset zł, niemniej jednak ekcentryczny pokaz barmański wart jest tej ceny!.

 

Z profesjonalną obsługą Twój wieczór kawalerski  oczywiście pozostanie długo w pamięci zaproszonych gości.

Posted in firmy, usługi