Obsługa bamańska imprez

Myślisz, jak sprawić, żeby Twój wieczór kawerski nie było nudny? Jednakże brakuje  Ci pomysłu na ciekawą, a zarazem zaskakującą atrakcję  dla zaproszonych gości?

O ile tak, to może zainteresuje Cię  drink bar i cafe bar, czyli sposobność wynajęcia barmanów na imprezę z profesjonalnym pokazem barmańskim.

W znaczącej liczbie przypadków są to dwaj profesjonalni barmani, którzy przygotowują kolorowe drinki i koktajle podane w ładnym i adekwatnie dobranym szkle , a oprócz tego pokazy barmańske (plucie ogniem) z muzyką, które mogą zostać połączone z rzucaniem butelek (flair), Blue Blezer (płonącym drinkiem). Istnieje też sposobność przygotowania przy barze drinków przez Ciebie w istnienia zaproszonych gości.

 

Skład drinków i koktajli na wieczór kawalerski dobierany jest zgodnie z twoimi oczekiwaniami i potrzebami. Na pewno ta forma przygotowywania i podawania alkoholu odbiega od tradycyjnie „polewanej” wódki na tego typu imprezach.

 

Ceny  tego typu drink barów kształtują się różnie w zależności od czasu pracy, ilości obsługiwanych gości oraz dodatkowo użytego w czasie przyjęcia alkoholu. Spółka barmańska gwarantuje cały sprzęt wraz ze stołem barmańskim. Najczęściej koszt jej wynajęcia zaczyna się od kilkuset złotych, ale ekcentryczny pokaz barmański wart jest tej ceny!.

 

Z najwyższej jakości obsługą Twój wieczór kawalerski  na 100% pozostanie długo w pamięci zaproszonych gości.

Posted in firmy, usługi