Obsługa bamańska imprez

Rozważasza, jak sprawić, by Twój wieczór kawerski nie było nudny? Jednakże brakuje  Ci pomysłu na intrygującą, a zarazem zaskakującą atrakcję  dla zaproszonych gości?

O ile tak, to może zainteresuje Cię  drink bar i cafe bar, czyli sposobność wynajęcia barmanów na imprezę z specjalistycznym pokazem barmańskim.

W większości wypadków są to dwaj profesjonalni barmani, którzy przygotowują kolorowe drinki i koktajle podane w ładnym i adekwatnie dobranym szkle oraz dodatkowo pokazy barmańske (plucie ogniem) z muzyką, które mogą zostać połączone z rzucaniem butelek (flair), Blue Blezer (płonącym drinkiem). Istnieje też sposobność przygotowania przy barze drinków przez Ciebie w obecności zaproszonych gości.

 

Skład drinków i koktajli na wieczór kawalerski dobierany jest w zgodzie z twoimi oczekiwaniami i potrzebami. Ze stuprocentową pewnością ta forma przygotowywania i podawania alkoholu odbiega od tradycyjnie „polewanej” wódki na tego typu imprezach.

 

Ceny  tego typu drink barów kształtują się różnie w zależności od czasu pracy, ilości obsługiwanych gości , a dodatkowo użytego w czasie przyjęcia alkoholu. Spółka barmańska zapewnia cały sprzęt wraz ze stołem barmańskim. W bardzo wielu przypadkach koszt jej wynajęcia zaczyna się od kilkuset zł, niemniej jednak ekcentryczny pokaz barmański wart jest tej ceny!.

 

Z wysokiej jakości obsługą Twój wieczór kawalerski  ze 100% pewnością pozostanie długo w pamięci zaproszonych gości.

Posted in firmy, usługi