Obsługa bamańska imprez

Zastanawiasz się nad tym, jak sprawić, by Twój wieczór kawerski nie było nudny? Jednakże brakuje  Ci pomysłu na intrygującą, a zarazem zaskakującą atrakcję  dla zaproszonych gości?

Jeżeli tak, to ma możliwość zainteresuje Cię  drink bar i cafe bar, czyli możliwość wynajęcia barmanów na imprezę z profesjonalnym pokazem barmańskim.

W znaczącej liczbie sytuacji są to dwaj profesjonalni barmani, którzy przygotowują kolorowe drinki i koktajle podane w ładnym i odpowiednio dobranym szkle oraz dodatkowo pokazy barmańske (plucie ogniem) z muzyką, które mogą zostać połączone z rzucaniem butelek (flair), Blue Blezer (płonącym drinkiem). Istnieje też możliwość przygotowania przy barze drinków przez Ciebie w istnienia zaproszonych gości.

 

Skład drinków i koktajli na wieczór kawalerski dobierany jest zgodnie z twoimi oczekiwaniami i potrzebami. Bez wątpienia ta forma przygotowywania i podawania alkoholu odbiega od tradycyjnie „polewanej” wódki na tego typu imprezach.

 

Ceny  tego typu drink barów kształtują się różnie w zależności od czasu pracy, ilości obsługiwanych gości oraz użytego w czasie przyjęcia alkoholu. Spółka barmańska gwarantuje cały sprzęt wraz ze stołem barmańskim. Przeważnie koszt jej wynajęcia zaczyna się od kilkuset zł, ale ekcentryczny pokaz barmański wart jest tej ceny!.

 

Z profesjonalną obsługą Twój wieczór kawalerski  ze 100% pewnością pozostanie długo w pamięci zaproszonych gości.

Posted in firmy, usługi