Forum Counter Strike Reksio

Pomnik Reksia w bielsku bialejWitaj. Pragnę zaprosić Cię na świetne forum jakim jest Reksio-CS.PL. Zapewne zastanawiasz się co możemy Ci zaoferować? Na pewno przede wszystkim wgląd do masy przydatnej treści, tj. poradników, softwaru, tekstów czy how to. Naszych 50 tyś userów postarało się o to aby wypełnić forum w treść która na pewno będzie Ci przydatna.
Warto napisać o naszym powiązaniu z grą Counter Strike 1.6. Posiadamy nasz serwer(już legendarny) REKSIO FFA. Postawiony jest od 2006 roku na bardzo stabilnym serwerze, polecamy zagrać i zobaczyć samemu!

Posiadamy także dział download w którym znajdziemy odnośniki do wolnej i legalnej muzyki czy filmów. Doszukasz się w nim wiele odnośników do plików na serwerach takich jak rapidshare, piggyshare czy filesonic. Nie musisz do nich posiadać konta premium!

Warto napisać również o naszym dziale sprzęt i oprogramowanie gdzie przeczytamy liczne recenzje sprzętu jak i oprogramowania. Baza w tym momencie posiada 300 pozycji! Każdy znajdzie coś dla siebie.

Polecam więc sprawdzić całe nasze forum jak i nasze serwery cs.

Wojciech „Sru” P.

Posted in internet, rozrywka

Tags: , ,