Firma na wieczór kawalerski

Zastanawiasz się nad tym, jak sprawić, by Twój wieczór kawerski nie było nudny? Jednakże brakuje  Ci koncepcji na intrygującą, a zarazem zaskakującą atrakcję  dla zaproszonych gości?

Jeżeli już tak, to ma możliwość zainteresuje Cię  drink bar i cafe bar, czyli możliwość wynajęcia barmanów na imprezę z specjalistycznym pokazem barmańskim.

W większości wypadków są to dwaj profesjonalni barmani, którzy przygotowują kolorowe drinki i koktajle podane w ładnym i odpowiednio dobranym szkle , a oprócz tego pokazy barmańske (plucie ogniem) z muzyką, które mogą zostać połączone z rzucaniem butelek (flair), Blue Blezer (płonącym drinkiem). Istnieje także możliwość przygotowania przy barze drinków poprzez Ciebie w egzystencji zaproszonych gości.

 

Skład drinków i koktajli na wieczór kawalerski dobierany jest zgodnie z twoimi oczekiwaniami i potrzebami. Niewątpliwie ta forma przygotowywania i podawania alkoholu odbiega od tradycyjnie „polewanej” wódki na tego typu imprezach.

 

Ceny  tego tyou drink barów kształtują się różnie w zależności od czasu pracy, ilości obsługiwanych gości , a ponadto użytego w czasie przyjęcia alkoholu. Spółka barmańska zapewnia cały sprzęt wraz ze stołem barmańskim. W zdecydowanej większości przypadków koszt jej wynajęcia zaczyna się od kilkuset PLN, ale ekcentryczny pokaz barmański wart jest tej ceny!.

 

Z najwyższej klasy obsługą Twój wieczór kawalerski  z pewnością pozostanie długo w pamięci zaproszonych gości.

Posted in firmy, usługi