Firma na wieczór kawalerski

Myślisz, jak sprawić, by Twój wieczór kawerski nie było nudny? Jednak brakuje  Ci myśli na ciekawą, a zarazem zaskakującą atrakcję  dla zaproszonych gości?

Jeśli tak, to może zainteresuje Cię  drink bar i cafe bar, czyli sposobność wynajęcia barmanów na imprezę z profesjonalnym pokazem barmańskim.

W ogromnej liczbie przypadków są to dwaj profesjonalni barmani, którzy przygotowują kolorowe drinki i koktajle podane w ładnym i odpowiednio dobranym szkle oraz pokazy barmańske (plucie ogniem) z muzyką, które mogą zostać połączone z rzucaniem butelek (flair), Blue Blezer (płonącym drinkiem). Istnieje też sposobność przygotowania przy barze drinków poprzez Ciebie w egzystencji zaproszonych gości.

 

Skład drinków i koktajli na wieczór kawalerski dobierany jest zgodnie z twoimi oczekiwaniami i potrzebami. Ze 100% pewnością ta forma przygotowywania i podawania alkoholu odbiega od tradycyjnie „polewanej” wódki na tego typu imprezach.

 

Ceny  tego tyou drink barów kształtują się różnie w zależności od czasu pracy, ilości obsługiwanych gości , a oprócz tego użytego w czasie przyjęcia alkoholu. Spółka barmańska gwarantuje cały sprzęt wraz ze stołem barmańskim. W wielu wypadkach koszt jej wynajęcia zaczyna się od kilkuset złotych, niemniej jednak ekcentryczny pokaz barmański wart jest tej ceny!.

 

Z najwyższej klasy obsługą Twój wieczór kawalerski  oczywiście pozostanie długo w pamięci zaproszonych gości.

Posted in firmy, usługi