Euro 2012

Od poinformowaniu przedstawicieli Euro 2012 minęło już niemało czasu. Polska i Ukraina z dużym rozmachem przystąpiły do preparacji Mistrzostw Europy na swoim obszarze. Polscy i ukraińscy fani wielokrotnie wykazywali prywatne zainteresowanie a ponadto przyjemność z nadchodzącegoeliminacjach. Aktualnie do otwarcia Mistrzostw Europy zostałoprawie 500 dni. Jak poprzez ten czas współorganizatorzy wywiązują się z ustalonych zamysłów i czasu? 
W Polsce jak dotąd otwarto jeden z czterech stadionów, które zostaną wykorzystane w trakcie Euro 2012. arena – stadion Lecha, w stolicy wielkopolski już od jakiegoś czasu przeznaczony jest przez Drużynę Lecha Poznań. Pozostałe obiekty czyli główna Polska stadion stadion wrocław oraz stadion w trójmieście i stadion jeszcze stoją nieskończone. Pewną informacją są podane daty ukończenia prac na poszczególnych obiektach. 
Stadion w Gdańsku, PGE arena Gdańsk gościć będzie 9 czerwca Polska drużynę, która podejmie zespół,  Francji. Właśnie trwają prace wykończeniowe, według gwarancji stadion w BALTIC ARENA ma być gotowy pod koniec kwietnia. 
Na Ukrainie także jest gotowy jeden z obiektów. Na pozostałych obiektach trwają w następnym ciągu prace.

 

Posted in hobby, rozrywka, sport