Dobry dentysta Rzeszów

Centrum Stomatologii ProDentica jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne leczenie w miłej, bezstresowej atmosferze.Służymy Państwu rzetelną wiedzą ciągle podnosząc nasze kwalifikacje zawodowe poprzez liczne szkolenia i kursy poparte wieloletnią praktyką.

W zakresie naszych usług znajdziecie Państwo między innymi: STOAMTOLOGIA ESTETYCZNA, w ramach której wykonujemy zmiany kształtu zębów, zamykanie diastem przestrzeni międzyżebowych, nadbudowa startych zębów, wypełnianie ubytków klinowycho oraz licówki kompozytowe.

BIŻUTERIA NAZĘBNA – nasi klienci mogą nabyć fektowne kryształy Svarowskiego w różnych odcieniach: białym, tęczowym, różowym, fioletowym, niebieskim i czerwonym. Są przyklejane do zęba od strony policzka specjalistycznymi żywicami. Mocowanie jest bezpieczne i nie uszkadza zęba, a gdy zajdzie potrzeba po usunięciu nie pozostaje żaden ślad.

PERIODONTOLOGIA – w zakresie której wykonujemy Skaling, Piaskowanie, Kiretaż, Unieruchamianie rozchwianych zębów szynami z włókien szklanych oraz zabiegi higienizacji jamy ustnej.

PROTETYKA – wykonujemy Protezy szkieletowe, Protezy częściowe i całkowite akrylowe, Protezy elastyczne z bioplastu (nie posiadają żadnych elementów meta, Protezy acetalowe, Korony pełnolane, Korony i mosty porcelanowe na podbudowie metalowej lub złocie, Korony pełnoceramiczne z tlenku cyrkonu, Wkłady koronowo-korzeniowe (dla podbudowy koron i filarów mostów), Naprawy protez (dostawianie zębów, klamer, podścielanie poprawiające utrzymanie protez).

ORTODONCJA – w leczeniu wad zgryzu stosujemy aparaty ortodontyczne ruchome – zakładane na noc oraz stałe – przyklejane do powierzchni zębów ; metalowe, w kolorze zębów i niewidoczne dla innych.

ENDODONCJA – leczenie chorób miazgi zęba oraz tkanek okołowierzchołkowych.

RADIOLOGIA – wykonujemy zdjęcia RTG nowoczesnym i bezpiecznym aparatem rentgenowskim, gdzie dawka szkodliwa dla pacjenta jest minimalna. Posiadamy przystawkę radiowizjograficzną PROGENY, co pozwala na umieszczenie w jamie ustnej detektora współpracującego z cyfrowym torem TV. Obraz powstaje natychmiast na ekranie monitora, który zostaje zapisany w bazie danych w komputerze lub wydrukowany.

Posted in biznes, firmy, zdrowie

Tags: , , , ,